• Kurumsal

 • Yurtdışından ithal edilen kumanda telleriyle rekabeti, çeşitlilik ve kaliteyi ön planda tutarak aştık.Özellikle dış kablolarında teflonlu kabloyu standart olarak kullanmaktayız.Kumanda telinde en önemli kalite ön koşulu telin çok rahat çalışması ve sürtünmenin asgari düzeyde tutulmasıdır.Teflonlu dış kablo bu bakımdan çok önemlidir.

  Kullandığımız iç teller, kumanda telinin kullanıldığı yere göre değişkenlik gösterir.Genellikle galvanizli çelik örme iç tel kullanmaktayız.Her bir çelik örme iç tel, ne kadar çok telden örülürse o kadar yumuşak olur ve kıvrımlı yerlerde daha rahat çalışır.Bu sebeple motosiklet ve makina üreticilerinin önerdiği farklı özellikteki telleri ürünlerimizde kullanmaktayız.

  İç piyasada belli bir tecrübeden sonra, 2010 senesinde Almanya ve İngiltere den talep doğrultusunda ihracata başladık.Her iki ülkedeki distrübütörümüzün başarılı çalışmalarıyla ihracatımız artarak sürmektedir.Şu an üretimimizin yaklaşık yarısını ihraç etmekteyiz.

  Tarım aletleri, zirai araçlar, otomotiv ve makina endüstrisinden gelen taleplerle iç piyasada çeşitlenmeler sağlamaya başlamakla birlikte, üretim potansiyelimiz doğru orantılı artmaktadır.

   

Değerlerimiz

 • Kalite yönetim sisteminin gerekliliğine göre kalitemizi artırmak.
 • Müşteri beklenti ve memnuniyetini en üst seviyede karşılamak.
 • Çalışanların Eğitim ve Öğretimini Sürekli geliştirmek. Bütün diyologlarımızda dürüstlüğü ve iyi niyeti esas almak.
 • Değişim ve gelişime sürekli ayak uydurarak kendini yenilemek
 • Amatör ruhlu birer profesyonel olmak.

Misyon

Motosiklet başta olmak üzere otomotive ve sanayi sektörünün ihtiyacı olan kumanda tellerini en iyi kalitede sağlamak.

Vizyon

Müşteri memnuniyeti ve imalar kalitesini artırark söktörün öncüsü olmak

OEM Quality

Custom Production

ISO Certified

All kinds of control cables